KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 

     
2002 yılından beri demir çelik sektöründe faaliyet gösteren Kazım Gürsu, sektörde elde ettiği bilgi, birikim ve deneyimini birleştirerek 2009 yılında GÜRSU DEMİR ÇELİK LTD. ŞTİ.’ni kurdu.

GÜRSU DEMİR ÇELİK Türkiye genelinde inşaat demiri, çelik hasır, kangal demir, hazır beton ve alçı sektöründe toptan satış yaparak hizmet vermektedir.

GÜRSU DEMİR ÇELİK sahip olduğu bilgi ve birikimi, gelişim ve yeniliğe açık dinamik yapısı gelişen ve artan rekabet ortamında geniş ürün yelpazesi alanındaki saha çalışmaları, ulusal satış ve servis organizasyonları sayesinde müşterilerin tüm beklentilerine zamanında çözümler sunmakta bu doğrultuda geliştirdiği proje ve ortaya koyduğu çözümlerle vizyonunu genişleterek ilerlemektedir.

GÜRSU DEMİR ÇELİK olarak misyonumuz , 2023 yılında mevcut kapasitemizi 5 katına çıkararak ülkenin önde gelen demir çelik firmalarından biri haline gelmektir.

Firmamız, inşaat sektöründe firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı amaçlayan firmamız güçlü alt yapısı ile büyümeye devam etmektedir.

Deneyimli kadrosu alt yapı ve yatırımları ile zamanında ürün teslimi, ürünlerinde garanti sağlanması gibi konularda yıllardır tecrübesi ile sektörde güvenilir olma özelliğini kazanmıştır.

Çalışmalarında başta müşteri memnuniyeti göz önünde olan şirketimiz, ekonomik şartları göz önünde bulundurularak, farklı alternatif sunarak en kaliteli ve verimli hizmet vermektedir.

Sevkiyatlarımızı zamanında, güvenli, kaliteli ve eksiksiz yerine getirmek için her türlü desteği sunan firmamız, inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini esas almıştır.
Anasayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Hizmetlerimiz | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın

© 2012 Gürsu Demir Çelik tüm hakları saklıdır.

   

Design By Mavi Yeşil Ajans